Skip to content

breda

WHERE HISTORY INSPIRES SUCCESS

Of je nu van Oranjeboom bier hield of niet: het was een bier met karakter. Het bier bestaat niet meer, maar het hoofdkantoor ‘De Drie Hoefijzers’ staat al sinds 1928 als een huis.

Als je kiest voor Offices For You in Breda, kies je voor werken in een monumentaal pand. Loods je gasten vanuit de statige ontvangsthal door de klassieke gangen naar je moderne werkplek.

In 2010 is het pand volledig gerenoveerd. Zwaar en groots van buiten, licht en modern van binnen. Statische architectuur gecombineerd met Brabantse gezelligheid.

Dit kantoor is uitstekend bereikbaar vanaf het Centraal Station. Op een paar minuten afstand ligt het schitterende stadspark Valkenberg. Je loopt ook zo de gezellige binnenstad van Breda in.

Maar voor gezelligheid en goede koffie hoef je de deur niet uit. En vrijdagmiddag in een oude bierbrouwerij: een betere locatie voor de vrijdagmiddagborrel bestaat er eigenlijk niet.

Faciliteiten

features

WORKSPACE

Stonden de brouwers vroeger in de donkere grote fabriekshal dagenlang bier te brouwen, nu is dat wel anders. Met de verbouwing in 2010 zijn er gloednieuwe, strakke werkplekken ingericht. Zo zwaar en klassiek als het gebouw er van buiten uitziet, zo modern zijn onze werkplekken.

Als je werkt in ons pand in Breda kun je rekenen op lichte werkplekken in een pand met een verhaal. En of je nu 1 of 100 werkplekken nodig hebt: in Breda kun je snel aan de slag.

MEETING SPACE

Vergader in de stijl van de karakteristieke oud bierbrouwers. Onze vergaderruimten in Breda zijn precies zoals je van een oude brouwerij verwacht: statig en stijlvol. Ruimten met voldoende licht en zuurstof om je hersenen te prikkelen, en met genoeg rust en ruimte om geconcentreerd te werken.

Het meubilair is gloednieuw en strak: bij For You kun je rekenen op een smaakvolle inrichting met meubels van topdesigners.

Meer locaties

MAASTRICHT

PARC CERAMIQUE

UTRECHT

PAPENDORP

FOR YOU BREDA

Ceresstraat 13
4811 CA Breda

Receptie

Openingstijden

werkdagen tussen 08:30 - 17:30

Email

Verbindingen

lize-de-bok

Lize de Bok

Manager for you

gina-image

Gina Vlug

Manager for you

get in touch

Als je meer wilt weten, neem dan contact met ons op. We komen zo snel mogelijk bij je terug met informatie over het gebouw. Meestal een stuk sneller dan je verwacht. 😉
Als je wilt plannen we ook gelijk een rondleiding in!